AÇILIŞA ÖZEL %15 İNDİRİM! KUPON KODU : SOSYALCELL

Twitter Servisleri

Twitter'da adeta fenomen yapacak paketlerimiz ile uçuşa geçin. Tüm ihtiyaçlarınızı aşağıdaki linkden paketlerimiz ile giderebilirsiniz.
Takipçi Paketleri
Twitter paylaşımlarınıza kaliteli takipçi satın alın, popülerliğe adım atın.
Beğeni(FAV) Paketleri
Twitter paylaşımlarınıza kaliteli beğeni satın alın, popülerliğe adım atın.
Retweet Paketleri
Twitter paylaşımlarınıza kaliteli retweet satın alın, popülerliğe adım atın.
Yorum Paketleri
Kurumsal yada bireysel Twitter Hesaplarınız İçin Yorum Hizmetleri Alabilirsiniz.
S.S.S

Sıkça Sorulan Sorular

 • Neden sizi tercih etmeliyim?
  Türkiye'nin dijital medya ihtiyaçlarına çözüm üretmek amaçlı kurulan firmamızı seçmeniz için birçok sebebiniz var. Bunlardan bazıları hızlı teslimat ve tamamen otomatik bir sistem ile tüm servisleri tek panelde toplamış olmamız.Her zaman kaliteli hizmet sunmak için gayret gösteriyoruz. Satış öncesi ve sonrasında yanınızdayız. Kısaca bizi; Kaliteli Hizmet, Hızlı Teslimat, Güvenli Ödeme ve Sınırsız Destek sloganları ile tercih edebilirsiniz.
 • Takipçi satın alma işlemi yasal mı?
  Takipçi satın alım işlemi yasal bir işlemdir. Kullandığımız hesaplar kendi izinleri dahilinde sistem havuzuna dahil olmaktadır. Bu işlem bir reklam stratejisi olduğu için yasadışı bir hizmet değildir.
 • Şifremi vermem gerekiyor mu?
  Kesinlikle şifre talep etmiyor, bir uygulamaya giriş yapmanızı istemiyoruz. Bu şekilde sizden şifre talep eden yerlerden alışveriş yapmamanızı tavsiye ediyoruz.
 • Neden takipçi satın almalıyım?
  Takipçi ve beğeni satışı profil itibarını ve kullanma amacına göre satışlarınızı artırmaktadır. Aldığımız geri dönüşlerde daha aktif bir profile sahip olmak için hizmet alan müşterilerimiz satışlarının arttığını söylemektedir.
 • Benim profilimden paylaşım ya da başkasını beğenme olur mu?
  Kesinlikle başka hesapları beğenmez, takip etmez ve paylaşım yapmazsınız. Bir uygulamaya giriş izni istemediğimiz ve sizden şifre talep etmediğimiz için böyle bir şey teknik olarak zaten mümkün değildir. Siparişinizi verin ve arkanıza yaslanın!
 • Şirket için twitter hizmetleri alınmalı mı?
  Twitter algoritmasına göre öne çıkmanız için belli bir sayıda fav, retweet ya da yorum almanız gerekmektedir. Eğer doğal yollardan erişimlerinizi artıramıyorsanız SosyalCell.com üzerinden alacağınız twitter paketleri ile yükselmeniz mümkündür.
ÜST
SOSYALCELL NİSAN KAMPANYASI....

Sosyalcell Müşterilerine Özel Dev Kampanya...

Aylık Otomatik Beğeni 400 Gönderi 300 Beğeni...

Aylık Otomatik Kaydetme 400 Gönderi 300 Kaydetme 

1.0000 Bin Adet İnstagram Türk Takipçi

3.750 TL Yerine 2.999 TL 

Hemen Almak İçin Canlı Destek İle İletişime Geçiniz....

 

SON GÜN!Kampanya Sona Erdi