AÇILIŞA ÖZEL %15 İNDİRİM! KUPON KODU : SOSYALCELL

TikTok Servisleri

TikTok için tamamen gerçek,aktif takipçi beğeni ve izlenme paketlerini en uygun fiyatlar ile satın alabilirsiniz.
Takipçi Paketleri
TikTok takipçi paketleri ile kaliteli, bot olmayan takipçiler alın ve hesabınızı büyütün.
İzlenme Paketleri Paketleri
TikTok izlenmenizi yükseltin, fenomen olma yolunda ilerlemeye başlayın.
Beğeni Paketleri
Tamamen organik, gerçek kullanıcılardan oluşan beğeni paketleri ile sosyal medyada güçleni
S.S.S

Sıkça Sorulan Sorular

 • Neden sizi tercih etmeliyim?
  Türkiye'nin dijital medya ihtiyaçlarına çözüm üretmek amaçlı kurulan firmamızı seçmeniz için birçok sebebiniz var. Bunlardan bazıları hızlı teslimat ve tamamen otomatik bir sistem ile tüm servisleri tek panelde toplamış olmamız.Her zaman kaliteli hizmet sunmak için gayret gösteriyoruz. Satış öncesi ve sonrasında yanınızdayız. Kısaca bizi; Kaliteli Hizmet, Hızlı Teslimat, Güvenli Ödeme ve Sınırsız Destek sloganları ile tercih edebilirsiniz.
 • TikTok izlenme sayısı diğer videolarımı ya da takipçi sayımı etkiler mi?
  İzlenme satın alarak diğer kullanıcıların dikkatini çekersiniz. Böylece profiliniz daha çok etkileşim alır üstelik keşfete düşme şansı yüksek olduğu için daha çok beğeni ve takipçi kazanabilirsiniz. Bizim tavsiyemiz düzenli bir şekilde video paylaşmanız ve bu gönderilerinize beğeni ve izlenme hizmeti satın almanızdır.
 • Şifremi vermem gerekiyor mu?
  Kesinlikle şifre talep etmiyor, bir uygulamaya giriş yapmanızı istemiyoruz. Bu şekilde sizden şifre talep eden yerlerden alışveriş yapmamanızı tavsiye ediyoruz.
 • Neden takipçi satın almalıyım?
  Takipçi ve beğeni satışı profil itibarını ve kullanma amacına göre satışlarınızı artırmaktadır. Aldığımız geri dönüşlerde daha aktif bir profile sahip olmak için hizmet alan müşterilerimiz satışlarının arttığını söylemektedir.
 • TikTok izlenmeleri nasıl artırılır?
  TikTok izlenmelerinizi organik olarak başlangıçta artırmanız çok zor ve uzun bir süreçtir. Sosyomi'den alacağınız TikTok izlenme hizmetleri sayesinde hesaplarınızı yükseltebilirsiniz.
 • TikTok için izlenme ya da beğeni hizmeti aldığım anlaşılır mı?
  Size organik bir etkileşim kazandıracağı gibi aksine diğer kullanıcılar tarafından farkedilmesi imkansızdır. Tamamen doğal bir görünüm kazanırsınız.
ÜST
3 Dakika Önce