AÇILIŞA ÖZEL %15 İNDİRİM! KUPON KODU : SOSYALCELL

Instagram Takipçi Paketi

Instagram Takipçi Paketi Instagram üzerinde popülerliği, dikkat çekici hale gelmeyi ortaya çıkaran ilk unsurlardan biri takipçi sayısıdır. Kişilerin fotoğraflarından önce ilk dikkat edilen nokta olan takipçi sayıları ile beraber profilinize yönelik olan merak daha da artar. Bu noktada alabileceğiniz en büyük destek ise Instagram takipçi paketi satın almak.

Instagram takipçi paketi ile beraber profilinizdeki takipçi sayısını ve etkileşimini yükseltebilirsiniz. Güvenilir takipçi satın almak için doğru firmalardan yardım almanız da şart. Alacağınız etkileşimin düzenli olması için olmaz ise olmaz bile diyebiliriz. Bu noktada Instagram takipçi paketi çeşitlerinden önce satıcılar konusu geliyor. Gelin aşağıda bunu biraz irdeleyelim.

                             GÜVENİLİR TAKİPÇİ SATIN ALMA YÖNTEMİ

Instagram Takipçi Paketi Satın Almak

Takipçi satın alırken kafadaki kuşkuların genel sebebi piyasada sürekli dolanan işinin arkasında durmayan kişiler. Şahıs olarak çalışan bu kişiler Instagram takipçi paketi sattığını iddia ederek müşteri çekmektedir. Müşteriler sipariş verdiğinde ise kimi zaman ilk aşamada kimi zaman da uzun vadede sorunlar ile karşılaşırlar.

İlk aşamada gerçekleşen sorunların başında vaat edilen takipçi sayısının hesabınıza etki etmemesi gelir. Örneğin sipariş verdiğiniz 4 bin takipçinin sadece 1800 adeti profilinizi takip ederken geri kalan takipçi sayısı ortada görünmez. Bu noktada karşınızda muhatap bulabilirseniz iki adet sebep sunulacaktır; “Takipçiler zaman ile hesabınıza tanımlanacaktır” veya “Ben size 2 bin ile 4 bin arası takipçi vaat ettim” denilecektir.

Eğer ilk örnekteki minvalde bir cevap alırsanız doğruluk payı yüksektir. Instagram’ın çalışma mantığı sebebi ile vaat edilen takipçiler kimi zaman kısa süre içerisinde hesabınıza tanımlanmayabilir. Bu gibi durumlarda beklemek en etkili çözüm olacaktır. Fakat ikinci cevabı alırsanız elinizde hayal kırıklığından başka bir şey alamazsınız. Bu sebeple size tavsiyemiz şahıs ile bir alışveriş yapacaksanız aranızda sizi denetleyecek bir platform olmasına özen gösterin.

Güvenilir şahıs veya Instagram Takipçi paketi satış firmaları ile iletişime geçmek için referanslara dikkat etmelisiniz. Bir firmanın reklam boyutu veya indirim oranından çok referansını etkili bir reklam olarak algılayın böylece daha az oranda pişmanlık yaşarsınız. Sosyalcell.com Instagram takipçi paketi satışı ile beraber istediğiniz ve istenilecek tipte bir hizmet sunmakta.

Instagram Takipçi Paketi Çeşitleri

Sosyalcell.com bünyesinde Instagram takipçi paketi başlığı altında birçok çeşide yer verilmektedir. Bu paketlerin birçoğu yukarıda da bahsettiğimiz üzere belirli profillere özel olarak çıkartılmıştır. Eğer bir Instagram takipçi paketi almak istiyor ve karar veremiyorsanız bu bölümde sizler için tüm paketleri anlatacağız.

Instagram Türk Çekiliş Takipçi Paketleri

Çekiliş sayfaları ile beraber tarafınıza takipçi kazandırmayı amaçlayan bir pakettir. Paket diğer paketler arasındaki en pahalı pakettir. Bunun sebebi tamamen organik olarak toplanması sebebi iledir. Çekiliş yöntemi ile sayfanıza takip etmeye yönlendirilen hesaplar ile artış sağlanır. En düşük 500 en fazla ise 20 ile 25 bin arası takipçi satın alma imkanınız bulunmaktadır.

                     TÜRK TEKİPÇİ ÇEKİLİŞİNE KATILMAK İÇİN TIKLAYIN...

Instagram Gerçek Türk Takipçi Paketleri

Bu paket ile beraber 100’den 15 bin takipçiye kadar sipariş vermek mümkün. Sosyalcell.com üzerinde bulunan kısa süreli indirim ile beraber uygun fiyatlara kaliteli Türk aktif hesaplar takipçiniz olur. Yurt içi işlemlerde güvenli şekilde kullanılabilir bir profil yaratabilirsiniz.

                    İNSTAGRAM GERÇEK TAKİPÇİ ALMAK İÇİN TIKLAYIN...

Instagram Bot Takipçi Paketleri

Bu paket diğerlerine nazaran daha uygun fiyatlı tarifelerde bulunmaktadır. Bunun en büyük sebebi bot hesapların Instagram güncellemeleri sebebi ile sürekli kapatılabilme tehlikelisidir. Paketler arasında garantisi olmayan hizmetlerdendir. 100’de 20 bin’e kadar takipçiye başka fiyatlarda sahip olmanız oldukça zor diyebiliriz.

Instagram Kadın Takipçi Paketleri

Kadınlara yönelik olarak açılan veya imaj çalışması altında kadın takipçilere ihtiyaç duyanların paketi diyebiliriz. Hizmet ile beraber kaliteli Türk kadın hesaplar takipçi olarak profilinizde yerini alır. Yavaş gönderim yapıldığı için kayıp oranı oldukça düşüktür. 1000’den 5 bine kadar takipçiye sahip olmak mümkündür.

                        İNSTAGRAM KADIN TAKİPÇİ PAKETLERİ İÇİN TIKLAYINIZ..

Instagram Düşmeyen Takipci Paketleri

Kalıcı ve garantili bir Instagram takipçi paketi istiyorsanız aradığınız paket kesinlikle bu. Kayıp oranı en düşük olan bu paket ile beraber 1000’den 10 bine kadar takipçiye sahip olabilirsiniz. Özellikle sosyal medya üzerinden iş yapan kimselerin tercih ettiği bu paketten siz de yararlanabilirsiniz.

Instagram Yabancı Takipçi Paketleri

Yurt dışına yönelik açılan hesaplara takipçi çekmek oldukça zordur. Özellikle belirli bölgelerden takipçi çekmek istemeniz durumunda ise kolay kolay çözüm bulamayabilirsiniz. Tam bu noktada Yabancı takipçi paketleri ile beraber sorunlarınızı çözebilirsiniz. 1000 ile 15 bin arasında takipçiye sahip olmak mümkün. Orta hızlı gönderilen takipçilerin kaybolma oranı oldukça düşüktür.

                     İNSTAGRAM YABANCI TAKİPÇİ PAKETLERİ İÇİN TIKLAYINIZ...

İnstagram Takipçi Kasma

Instagram takipçi kasma için oldukça zor bir mecra olabiliyor. Kimi zaman Instagram takipçi paketleri satın alma kimi zaman da reklam yöntemlerine başvurulduğu da görülmekte. Peki bunlar dışında bir şey mümkün mü? Instagram takipçi kasma bu ikisinin dışında hangi yollar ile yapılabilir? Cevaplar yazımızda.

Sosyal medya kullanımında oldukça önemli hale gelen takipçi sayısı, birçok konuda belirteç görevini görüyor. Belirli bir takipçi sayısının üzerine sahipseniz fikir önderi olma durumunuz bile doğabilmekte. Biraz abartı gelse de şu an için fikir önderi olduğu düşünülen kimselerin sosyal medya fenomeni olması bu durumu destekleyecektir. Instagram takipçi kasma sırf bu yüzden bile insanların gözünde oldukça değerli hale geliyor.

Peki bunu becermek için ne yapmalıyız, “Birçok şey”. Instagram üzerinde takipçi kasmak para vererek hizmet satın almanın dışında kolayca yapılacak bir şey değildir. Ya çok şanslı ya da çok yetenekli olmanız dışında bunun aniden gerçekleşme olasılığı oldukça düşük. Bir sonraki başlıkta aşama aşama Instagram takipçi kasma yöntemleri hakkında yazacağız. Detaylara dikkat ederseniz, fayda alabilirsiniz.

İnstagram Takipçi Kasma Yöntemleri

Bu yöntemler için altı dolu ve şairane bir şekilde tasarım yapmak mümkün. Fakat bunun ne anlamaya ne de konunun özüne yakınlaşmaya bir faydası olmayacaktır. Bu sebeple tüm yöntemlerde teknikten ziyade örneklendirerek anlatım yapacağız.

Hashtag Kullanımı

Instagram üzerinde takipçi çekmeye en fazla yarayan yöntemlerden biri doğru ve yerinde hashtag kullanımıdır. “#” simgesi sonrasında belirli bir alt başlığa yönelik bir yazı yazmanız ile beraber kategoride bulunan diğer kişiler ile etkileşime girebilirsiniz. Sadece Instagram üzerinde değil, Twitter ve Facebook üzerinde de Hashtag kullanımı oldukça önemlidir. Tabi üçü arasında bir önem yaparsak Hashtag Twitter için can damarıdır diyebiliriz.

Konuya dönecek olursak bir örnek ile devam etmeliyiz. Örnek olarak yazın sahilde çekinmiş olduğunuz bir fotoğrafı paylaşacaksınız. Fotoğrafın takipçiniz olmayan kişiler tarafından da etkileşim alması için “#summertime, #beach, #sunset” gibi hem konu ile alakalı hem de kapsayıcı hashtagler kullanmalısınız.

Aynı kategoride paylaşım yapmış olan kullanıcılar veya tag içerisinde görsellerde gezinen kişiler sizin görselleriniz ile de karşılaşacaklardır. Tabi takipçi kazanmanızda hashtaglere 2 şey daha eşlik edecek; fotoğraf kalitesi, profilinizin herkese görüntülenebilir olması. Bu ikisinin olması halinde garanti şekilde takipçi kazanacaksınız.

 Kullanıcılar ile Etkileşimde Olun

Instagram takipçi kasma yöntemlerinden biri de diğer kullanıcılar ile etkileşimde olmaktır. Etkileşim geniş kapsamda değerlendirilebilir. Kimi zaman takip ettiğiniz kişiler üzerinden etkileşim yakalamak mümkünken kimi zaman da topluluk sayfalarında mümkündür.

Etkileşimi yorum, beğeni şeklinde vermeniz ve bu noktalarda faal olmanız halinde kolayca karşılığını bulabilirsiniz. Bu hep platform içindeki takipçi sayınızı artırırken hem de site üzerindeki aktivasyonunuzu artıracaktır. Hikayeleri ve Reels videolarını da bu amaç için kullanabilirsiniz.

 İnstagram Tanıtımlar Yapın

Reklam yaptırmak birçok mecrada olduğu gibi Instagram üzerinde de oldukça işe yarayan bir metottur. Para karşılığı başka sayfalara veya kişilere tanıtımınızı yaptırarak geniş kitlelere ulaşabilirsiniz. Bu yöntemi en çok kullanan kişiler yeni girişimcilerdir. Açmış oldukları butik mağazaların Instagram üzerinden müşterilere sahip olması için fenomenlere para karşılığı tanıtım yaptırırlar. Bu yöntemin şahsi hesaplarda yapıldığı ile pek karşılaşmak mümkün değil.

 İnstagram Çekiliş ve Kampanyalar Yapın

Eğer Instagram üzerin takipçi kasma için bir bütçeye ayıracak durumda iseniz çekiliş ve kampanyalar ile geniş kitlelere ulaşabilirsiniz. Bu takipçi artışını daha da artırmak için mevcut çekiliş ve kampanyaları yukarıda anlattığımız gibi tanıtım ile birleştirebilirsiniz. Bu sayede her iki kanalda etkileşime girerek daha fazla kişiyi sayfanıza çekebilirsiniz.

Takipçi Satın Alın

Instagram takipçi kasma için kolay ve etkili bir yöntem arıyorsanız kesinlikle Instagram takipçi satın alma konusuna yakından bakmalısınız. Takipçi profiline kadar ayrıntılı şekilde satılan takipçi paketleri ile beraber isteklerinizin doğrultusunda takipçileri satın alabilirsiniz. Bütçeniz ölçeğinde her kategoriden her büyüklükte takipçi almanız mümkün. Tek yapmanız gereken SosyalCell gibi işinin ehli bir sosyal medya firması ile çalışmak. Güvenilir takipçi satışı sayesinde siz de istediğiniz noktalara kolayca erişebilirsiniz

Tüm bu yöntemlere ek olarak Instagram hilelerine de bir göz gezdirebilirsiniz. Fakat bu yöntemde sunulanlar yazılım açıkları olduğundan kısa sürede çözülebilmekte. Kısa vadede istenilen sonuç alınsa bile uzun vadede bir yararı olmayacaktır. Tüm yöntemler göz önüne alındığında tartışması olarak en iyi fiyat/performans yöntemi Instagram takipçi satın alma olacaktır. Instagram takipçi kasma için en rahat yöntem de diyebiliriz.

 

İNSTAGRAM TAKİPÇİ PAKETLERİMİZİ İNCELEMEK İÇİN TIKLAYINIZ...

ÜST
3 Dakika Önce