AÇILIŞA ÖZEL %15 İNDİRİM! KUPON KODU : SOSYALCELL

Tiktok Bildirim Ayarları Nasıl Yapılır?

Tiktok Bildirim Ayarları Nasıl Yapılır? Ülkemizde milyonlarca kullanıcıya sahip olan Tiktok, gün geçtikçe daha fazla kişi tarafından kullanılmakta. Son 2 yılın en fazla indirilen uygulaması olmasının yanında Facebook, Instagram ve Twitter gibi sektördeki diğer sosyal medya platformları arasında da oldukça fazla içeriğine rastlamak mümkün.

Bu da uygulamanın kullanıcı çekmesine yardımcı olmakta. Instagram veya Twitter gibi salt post üzerine olmayan platformda cezbedici içerikler ile kolayca ön plana çıkılabilmekte. İçerikte yaşattığı çeşitlilik ile beraber yaratıcı içeriklere de çok kez şahit olabilirsiniz. Uygulamanın bu popülerliğini duyup indirenler ise uygulama içinde bazen kaybolabiliyor. Bu kişilerden biri iseniz bugünkü Tiktok Bildirim Ayarları Nasıl Yapılır? yazımız tam size göre.

Tiktok Bilidirim Ayarları Nasıl Yapılır: Bildirim Ne İşe Yarar?

Tiktok uygulamasının kendine has zengin ara yüz sebebi ile birçok ayar ve özellik kullanımı kafa karıştırıcı bir halde karşımıza çıkıyor. Sosyal medyada en önemli şeylerin başında gelen etkileşim meselesi, Tiktok için de yapı taşlarından biri ve bildirim ayarları bu noktada oldukça önemli.

Hesabınıza yeni bir takipçi geldiğinde, içeriğiniz beğenildiğinde ve içeriğe yorum yapıldığında kullandığınız cihaza bildirim olarak yansır. Eğer etkileşimi çok olan bir profile sahipseniz bu durum biraz can sıkıcı boyutlara ulaşabilir. Tiktok bildirim ayarları nasıl yapılır sorusunu cevaplarken bu konuda da size çözüm üreteceğiz.

                          ORGANİK İNSTAGRAM TAKİPÇİ KAZANMA

Tiktok Bilidirim Ayarları Nasıl Yapılır: Yapılacaklar

Bu bölümde aşama aşama uygulama içerisinde ne yapmanız gerektiğinden bahsedeceğiz. Ayarlar, telefon uygulaması üzerinden anlatılmaktadır. İşte yapmanız gerekenler:

  • Telefonunuzun ana ekranından Tiktok uygulamasına girin ve profil bilgilerinizi girerek oturum açın.
  • Uygulamanın ana ekranında, sağ alt köşede konumlanan Profil simgesine tıklayın.
  • Açılan sekmede daha detaylı ayarlar için sağ üstte yer alan “…” simgesine tıklayarak ayarlar bölümüne gidin.
  • Bildirim ayarlarını yapmak için Push Bildirimleri sekmesine tıklayın.
  • Açıklan sayfada Yorumlar, hayran ve beğeni şeklinde üç farklı seçenek olacaktır. Bu seçenekler ile beraber size yansıyacak olan bildirimleri aktif veya deaktif yapabilirsiniz.

Bu adımlar ile Tiktok uygulaması bildirim ayarları nasıl yapılır cevabını yanıtlamış olduk. Daha farklı içerikler ve uygulama içi özellik yazıları ile alakalı beklemede kalın.

TİKTOK TAKİPÇİ AL PAKETLERİ İÇİN TIKLAYINIZ...

 

ÜST
SOSYALCELL NİSAN KAMPANYASI....

Sosyalcell Müşterilerine Özel Dev Kampanya...

Aylık Otomatik Beğeni 400 Gönderi 300 Beğeni...

Aylık Otomatik Kaydetme 400 Gönderi 300 Kaydetme 

1.0000 Bin Adet İnstagram Türk Takipçi

3.750 TL Yerine 2.999 TL 

Hemen Almak İçin Canlı Destek İle İletişime Geçiniz....

 

SON GÜN!Kampanya Sona Erdi